W Parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Gdańsku, kapłani wyświęceni w roku 2006, świętowali 18. rocznicę święceń kapłańskich, dziękując Panu Bogu za "pełnoletniość" w posłudze kapłańskiej.
Wszystkich kapłanów z rocznika ks. Proboszcza otaczamy naszą modlitwą.