W uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny gościliśmy w naszej Parafii ponad trzydziestoosobową grupę młodych ludzi z Zespołu Pieśni i Tańca "Siedlecanie" z Gminy Bochnia.
Modliliśmy się wspólnie podczas Mszy świętej, w czasie której niektórzy z członków Zespołu uczestniczyli w strojach regionalnych.
Dziękujemy za odwiedziny, wspólną modlitwę oraz świadectwo przywiązania do Kościoła i tradycji ludowej