Stało się już tradycją, że wieczorem, 1 września, w rocznicę wybuchu II Wojny Światowej, udajemy się na Westerplatte, by pomodlić się za Ojczyznę, poległych w jej obronie oraz uczcić pamięć bohaterów.
W tym roku liczba uczestników była tak liczna, że wypełniliśmy autokar oraz busa.
Oprócz naszych parafian w różnym wieku tę mocną ekipę współtworzyła również młodzież z Parafii św. Leona w Wejherowie wraz ze swoim opiekunem ks. Patrykiem.