Na zakończenie spotkanie z Różami Żywego Różańca w czasie wizytacji, tuż przed rozpoczęciem nabożeństwa różańcowego, ksiądz Proboszcz poprosił biskupa Piotra o pobłogosławienie nowego tronu adoracyjnego dla Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie i wystawionego w monstrancji.
Nowy tron jest jest wspaniałym dziełem pełnym harmonii, kunsztu oraz szlachetnego piękna, które zaprasza do właściwej postawy adoracji wobec Wcielonego Syna Bożego.
To dar rodziców dzieci, które były ostatnio przyjęte do pierwszej Komunii świętej oraz anonimowego małżeństwa z naszej parafii.
Uwielbiamy Cię Panie i dziękujemy ludziom dobrej woli.