W ostatnią niedzielę Adwentu sześciu naszych aspirantów otrzymało promocję na stopień ministrantów.
Gratulujemy chłopakom oraz ich rodzinom pogłębienia formacji w Służbie Liturgicznej naszej Parafii.
Czekamy na kolejnych odważnych chłopców gotowych do zaangażowania się w służbę Bożą przy ołtarzu.