W czasie naszego Triduum Maryjnego ku czci Najświętszej Dziewicy z Góry Karmel, po każdej Mszy świętej, przyjmowaliśmy osoby pragnące przyjąć Szkaplerz Święty. W bieżącym roku uczyło to na ten moment szesnaście osób
Posługa przyjmowania wiernych do Wspólnoty Szkaplerza Świętego i przywilej jego nakładania otrzymał w tym roku diakon Przemysław Kotuła z zaprzyjaźnionego z naszą Parafią Seminarium Duchownego Diecezji Sandomierskiej.
Królowo Szkaplerza Świętego - módl się za nami!