W minioną sobotę (19.07.) i niedzielę (20.07.) na Jasnej Górze odbywał się zjazd stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, która jest nazywana żywym pomnikiem św. Jana Pawła II.
Okazją do zjazdu jest obchodzony w tym roku Jubileusz 25 - lecia Fundacji.
Cieszymy się, wśród stypendystów i uczestników tych uroczystości, znalazły się również Ola i Marta, które należą do scholi parafialnej "Barka JPII".
Św. Janie Pawle II - módl się za nami