NASZE PARAFIANKI, OLA I MARTA, WZIĘŁY UDZIAŁ W ZJEŹDZIE STYPENDYSTÓW FUNDACJI DZIEŁO NOWEGO TYSIĄCLECIA

21 lipca 2025

W minioną sobotę (19.07.) i niedzielę (20.07.) na Jasnej Górze odbywał się zjazd stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, która jest nazywana żywym pomnikiem św. Jana Pawła II.
 
Okazją do zjazdu jest obchodzony w tym roku Jubileusz 25 - lecia Fundacji.
 
Cieszymy się, wśród stypendystów i uczestników tych uroczystości, znalazły się również Ola i Marta, które należą do scholi parafialnej "Barka JPII".
 
Św. Janie Pawle II - módl się za nami
 
 

Szukający Pana znajdą Go, a znalazłszy Go, będą Go chwalić.

św. Augustyn

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
104 0.050720930099487