W rozważaniu słowa Bożego, przywołaliśmy słowa Maryi z sierpniowego objawienia w Fatimie: "Módlcie się, módlcie się wiele i czyńcie ofiary za grzeszników, ponieważ wiele dusz idzie do piekła, bo nie mają nikogo, kto by się za nie ofiarował i modlił".