Mszą świętą sprawowaną w naszym kościele dzieci, młodzież, rodzice, nauczyciele, dyrekcje oraz inni pracownicy oświaty naszych szkół w Karczemkach i Kielnie weszli w Nowy Rok Szkolny i Katechtyczny, zawierzając Panu Bogu ten czas i prosząc o światło Ducha Świętego.
Ze względu na 86. Rocznicę Wybuchu II Wojny Światowej po Mszy świętej udaliśmy się na cmentarz parafialny by pomodlić się przy grobach Żołnierzy i Partyzantów, których odwagę i wierność Ojczyźnie uczciliśmy złożenim kwiatów i zapaleniem zniczy.
Przypominamy jednocześnie, że każdego tygodnia na NIEDZIELNĄ MSZĘ ŚWIĘTĄ o godz. 12:30 SZCZEGÓLNIE ZAPRASZAMY DZIECI WRAZ Z RODZICAMI