Dziękujemy wszystkim, którzy uczcili pamięć św. Mikołaja Biskupa inscenizacją orszaku mikołajkowego, wypełnionego dobrem i radością: panu Mateuszowi Smolarskiemu (pomocnikowi św. Mikołaja), Służbie Liturgicznej naszej Parafii (ochroniarzom św. Mikołaja), dzieciom z orszaku mikołajkowego (Aniołom).
Szczególne słowa podziękowania kierujemy do pani Sołtys Kielna, Katarzyny Bilskiej oraz Rady Sołeckiej za przygotowanie słodkich upominków oraz Piernikowej Chatki z gorącą czekoladą, piernikami i owocami.
Św. Mikołaj działa zawsze dyskretnie, dlatego dziękujemy wszystkim ukrytym Przyjaciołom mikołajkowego wydarzenia.