Przepiękna liturgia na cześć Boga, który jest Panem życia i wszelkiego istnienia.
Wzruszająca jedność z rodzicami, którzy kiedykolwiek i w jakikolwiek sposób utracili swoje dzieci.
Niesamowite zaangażowanie wielu osób wokół tej samej, głębokiej i potrzebnej idei.
Dotknięcie czułych strun serca naszej wspólnoty parafialnej, które domagały się duchowego uporządkowania i uzdrowienia.
Moc łez, które sprawiły oczyszczenie i przyniosły wewnętrzny pokój nadający codzienności nową jakość.
Przełomowe wydarzenie uświadamiające nam prawdę o godności i świętości życia ludzkiego od poczęcia do śmierci.
Ożywienie nadziei dotyczącej zbawienia człowieka i pełni życia wiecznego w niebie.
NIECH BĘDĄ DZIĘKI BOGU I LUDZIOM