Październikowe nabożeństwo fatimskie ofiarowaliśmy w naszej Parafii za kardynałów, arcybiskupów oraz biskupów Polski obecnych na 402. Zebraniu Plenarnym
Konferencja Episkopatu Polski
„Ważną powinnością do szczególnej modlitwy nas tu obecnych w intencji Pasterzy Kościoła w Polsce jest fakt, że obrady KEP odbywają się na terenie naszej Parafii. To nie tylko wyraźnie, ale i duchowe zobowiązanie. Niech Najświętsza Dziewica z Fatimy uprasza naszym biskupom dary Ducha Świętego" - powiedział ks. Proboszcz w czasie nabożeństwa fatimskiego.