MODLITWA NASZEJ PARAFII ZA KEP

13 października 2025

 

Październikowe nabożeństwo fatimskie ofiarowaliśmy w naszej Parafii za kardynałów, arcybiskupów oraz biskupów Polski obecnych na 402. Zebraniu Plenarnym Konferencja Episkopatu Polski
 
„Ważną powinnością do szczególnej modlitwy nas tu obecnych w intencji Pasterzy Kościoła w Polsce jest fakt, że obrady KEP odbywają się na terenie naszej Parafii. To nie tylko wyraźnie, ale i duchowe zobowiązanie. Niech Najświętsza Dziewica z Fatimy uprasza naszym biskupom dary Ducha Świętego" - powiedział ks. Proboszcz w czasie nabożeństwa fatimskiego.
 
 
 

Szukający Pana znajdą Go, a znalazłszy Go, będą Go chwalić.

św. Augustyn

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
104 0.048347949981689