„Przychodzę, aby modlić się z Wami, za Was oraz podziękować Wam za świadectwo miłości do Krzyża" - powiedział ks. biskup Piotr Przyborek na zakończenie Mszy świętej, którą sprawował w naszej świątyni.
19 stycznia 2026
„Przychodzę, aby modlić się z Wami, za Was oraz podziękować Wam za świadectwo miłości do Krzyża" - powiedział ks. biskup Piotr Przyborek na zakończenie Mszy świętej, którą sprawował w naszej świątyni.