Mieszkańcy jednej z ulic naszej Parafii wpadli na piękny pomysł zorganizowania wspólnego kolędowania w jednym z domów.
Po zakończeniu odwiedzin duszpasterskich przez księdza w domach parafian oraz indywidualnym spotkaniem z każdą z rodzin, wszyscy postanowili spotkać się przy wspólnym kolędowym stole na zakończenie kolędowego dnia.
Cała sytuacja pokazała dwie rzeczy: troskę o dobre relacje w budowaniu wspólnoty sąsiedzkiej oraz radość Proboszcza, który skomentował sytuację słowami: „Ależ mnie zaskoczyliście. Dziękuję i gratuluję! Jestem zbudowany Waszą postawą. Wydaje się, że takich działań potrzebuje dzisiaj Parafia, która pragnie być wspólnotą osób i rodzin. Bogu nich będą dzięki"