Zakończyły się prace usuwania skutków zimowych opadów śniegu, które spowodowały zniszczenia dachu naszej świątyni.
Usunięto wszystkie połamane drabinki oporowe na śnieg, wymieniono popękane i podziurawione dachówki oraz przytwierdzono te, które zostały poluzowane.
Jednym słowem obie połacie dachu naszego kościoła: północna i południowa, funkcjonują już w pełnej okazałości i bezpieczeństwie.
Jeszcze w tym roku planowane jest zamontowanie na dachu nowych zabezpieczeń przeciw śniegowych.