Dziękczynienie za plony

10 września 2017

10 września o godz. 1030 w czasie uroczystej Mszy św. składaliśmy dziękczynienie Bogu za tegoroczne plony. Wieniec dożynkowy, który poświęcił ks. proboszcz Franciszek Rompa przygotowało sołectwo Karczemki. Uroczysta liturgia była okazją do modlitwy w intencji rolników. Oprócz dziękczynienia za tegoroczne plony prosiliśmy o Boże Błogosławieństwo w tej niełatwej pracy na kolejny rok oraz o ochronę przed klęskami i nieszczęściami.

Dziękujemy panu Martinowi Pierzgalskiemu za obszerną fotorelację, którą możemy znaleźć w zakładce "Galeria".

Szukający Pana znajdą Go, a znalazłszy Go, będą Go chwalić.

św. Augustyn

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
104 0.068176031112671