10 września o godz. 1030 w czasie uroczystej Mszy św. składaliśmy dziękczynienie Bogu za tegoroczne plony. Wieniec dożynkowy, który poświęcił ks. proboszcz Franciszek Rompa przygotowało sołectwo Karczemki. Uroczysta liturgia była okazją do modlitwy w intencji rolników. Oprócz dziękczynienia za tegoroczne plony prosiliśmy o Boże Błogosławieństwo w tej niełatwej pracy na kolejny rok oraz o ochronę przed klęskami i nieszczęściami.
Dziękujemy panu Martinowi Pierzgalskiemu za obszerną fotorelację, którą możemy znaleźć w zakładce "Galeria".