W sobotę 16 września, po wakacyjnej przerwie, odbyło się pierwsze spotkanie służby liturgicznej. Grupa ministrantów i lektorów zapoznała się ze swoim nowym opiekunem ks. Łukaszem Białkiem. Ksiądz Łukasz wyraził radość z objęcia opieki nad naszą grupą i powiedział o swoich oczekiwaniach wobec nas.
Podczas zbiórki dokonano też wyboru prezesa ministrantów i lektorów. Został nim Mateusz Machaliński, któremu gratulujemy, tym bardziej, że przeszedł jednogłośnie !!!
Służba liturgiczna jest dla każdego z nas wyróżnieniem. Fajne jest to, że możemy coś zrobić razem dla Boga, naszej parafii i dla siebie!
Króluj nam Chryste!
Więcej zdjęć ze spotkania można znaleźć w zakładce "Galeria".