Spotkanie służby liturgicznej

16 września 2017

W sobotę 16 września, po wakacyjnej przerwie, odbyło się pierwsze spotkanie służby liturgicznej. Grupa ministrantów i lektorów zapoznała się ze swoim nowym opiekunem ks. Łukaszem Białkiem. Ksiądz Łukasz wyraził radość z objęcia opieki nad naszą grupą i powiedział o swoich oczekiwaniach wobec nas.

Podczas zbiórki dokonano też wyboru prezesa ministrantów i lektorów. Został nim Mateusz Machaliński, któremu gratulujemy, tym bardziej, że przeszedł jednogłośnie !!!

Służba liturgiczna jest dla każdego z nas wyróżnieniem. Fajne jest to, że możemy coś zrobić razem dla Boga, naszej parafii i dla siebie!

Króluj nam Chryste!

Więcej zdjęć ze spotkania można znaleźć w zakładce "Galeria".

 

 

Szukający Pana znajdą Go, a znalazłszy Go, będą Go chwalić.

św. Augustyn

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
104 0.070427179336548