
W liturgiczne wspomnienie św. Ojca Pio grupa czcicieli tego niezwykłego świętego spotkała się na comiesięcznej modlitwie. Uczestnicy wysłuchali konferencji ks. Łukasza na temat: "Obdarowani miłością Boga". Następnie każdy miał możliwość osobistej rozmowy z Chrystusem obecnym w Najświętszym Sakramencie.
Całość modlitwenego spotkania dopełniła Eucharystia sprawowana w intencji naszej parafii.
Po zakończeniu Mszy świętej połamaliśmy się chlebem, który otrzymaliśmy w darze od Caritas Archidiecezji Gdańskiej
Święty Ojcze Pio, módl się za nami!