Spotkanie wspólnoty św. Ojca Pio

23 września 2017

W liturgiczne wspomnienie św. Ojca Pio grupa czcicieli tego niezwykłego świętego spotkała się na comiesięcznej modlitwie. Uczestnicy wysłuchali konferencji ks. Łukasza na temat: "Obdarowani miłością Boga". Następnie każdy miał możliwość osobistej rozmowy z Chrystusem obecnym w Najświętszym Sakramencie.

Całość modlitwenego spotkania dopełniła Eucharystia sprawowana w intencji naszej parafii.

Po zakończeniu Mszy świętej połamaliśmy się chlebem, który otrzymaliśmy w darze od Caritas Archidiecezji Gdańskiej 

Święty Ojcze Pio, módl się za nami! 

Szukający Pana znajdą Go, a znalazłszy Go, będą Go chwalić.

św. Augustyn

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
102 0.076231956481934