W nocy z 14 na 15 października ponad trzydziestoosobowa grupa młodzieży z naszej parafii uczestniczyła wraz z księdzem Łukaszem oraz paniami: Magdaleną Szatkowską oraz Agnieszką Dawidowską w Modlitewnym Czuwaniu młodych, które odbywało się w Pieniężnie.
To modlitewne spotkanie było jednym z etapów przygotowania młodzieży do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
Po drodze do Pieniężna zatrzymaliśmy się również w Elblągu, a potem w Świętym Gaju, gdzie znajduje się Sanktuarium w miejscu męczeńskiej śmierci św. Wojciecha, patrona naszej parafii.
Galerię z tego wydarzenia można obejrzeć tutaj.