XXIV WIECZÓR MODLITWY MŁODYCH

20 października 2017

W dniu 20 października 2017r. ponad dwudziestoosobowa grupa młodzieży z naszej parafii wraz z młodzieżą z parafii św. Trójcy w Wejherowie i panią katechetką Magdaleną Szatkowską uczestniczyła w XXIV Wieczorze Modlitwy Młodych  w Gdańsku Osowej, które odbyło się pod hasłem: "Jest Bóg, więc mogę!".

Opiekę duchową nad naszą grupą w zastępstwie za księdza Łukasza sprawował ksiądz Piotr Belecki.

Spotkanie rozpoczęliśmy radosnym śpiewem i uwielbieniem Pana Jezusa. Następnie wysłuchaliśmy świadectwa dwóch małżeństw. Jako pierwsi przedstawili się  Agata i Jarosław Niewińscy z Wejherowa ze wspólnoty Domowego Kościoła, opowiadali o swoich doświadczeniach oraz o przeżyciach ich dzieci, związanych z ewangelizacją w dzisiejszym świecie. Kolejne świadectwa wygłosili organizatorzy kursów ALPHA z Pręgowa - Emilia i Jan Szczęśni, a także uczestniczka WMM-ów - Kasia Świerczyńska.
Po bloku ewangelizacyjnym był czas na kawę, herbatę i ciasto. 
Punktem kulminacyjnym  naszego spotkania  była adoracja Najświętszego Sakramentu oraz błogosławieństwo uczestników. Było  to ogromne przeżycie dla każdego, uczestnika WMM.

Po adoracji nadszedł czas na modlitwę wstawienniczą. Kapłan modlił się w podanej przez młodych intencji, kładąc ręce na głowę. Wiele osób przeżyło zaśnięcie w Duchu Świętym.

Zgodnie z ideą organizatorów WMM nie kończy się w kościele… Młodzi umocnieni Duchem Bożym niosą swoje świadectwo w środowiska, w których żyją.


Zdjęcia z tego wydarzenia możemy znaleźć w 'Galerii'.

Szukający Pana znajdą Go, a znalazłszy Go, będą Go chwalić.

św. Augustyn

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
104 0.061855792999268