Dziś- 2 grudnia 2017 r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie Adwentu w naszej wspólnocie parafialnej.
Wieczorną liturgię Mszy świętej poprzedziło pobłogosławienie wieńca adwentowego i zapalenie na nim pierwszej świecy. Trzymając płonące świece zaśpiewwaliśmy na cześć przychodzącego Chrystusa uroczystą pieśń "Radosna Światłości".
W czasie Eucharystii ks. Proboszcz pobłogosławił opłatki, którymi będziemy się dzielić w wigilijny wieczór oraz Święta Bożego Narodzenia.
"Radosna Światłości, Prawdziwa, Jedyna Mądrości, Jezu Chryste, Panie nasz" - przyjdź prosimy!
Zdjęcia z wydarzenia można znaleźć w "galerii".