Uroczyste rozpoczęcie Adwentu. Zapalenie pierwszej świecy na wieńcu adwentowym.

2 grudnia 2017

Dziś- 2 grudnia 2017 r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie Adwentu w naszej wspólnocie parafialnej.
Wieczorną liturgię Mszy świętej poprzedziło pobłogosławienie wieńca adwentowego i zapalenie na nim pierwszej świecy. Trzymając płonące świece zaśpiewwaliśmy na cześć przychodzącego Chrystusa uroczystą pieśń "Radosna Światłości".

W czasie Eucharystii ks. Proboszcz pobłogosławił opłatki, którymi będziemy się dzielić w wigilijny wieczór oraz Święta Bożego Narodzenia.

"Radosna Światłości, Prawdziwa, Jedyna Mądrości, Jezu Chryste, Panie nasz" - przyjdź prosimy! 

Zdjęcia z wydarzenia można znaleźć w "galerii".

Szukający Pana znajdą Go, a znalazłszy Go, będą Go chwalić.

św. Augustyn

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
104 0.048046112060547