KONKURS BIBLIJNY im. Sługi Bożego kard. Augusta Hlonda

9 marca 2018

Stało się już tradycją, że uczniowie dwóch szkół mieszczących się na terenie naszej parafii, co roku uczestniczą w Wojewódzko – Metropolitalnym Konkursie Biblijnym im. Sługi Bożego kard. Augusta Hlonda.

Tak też i było w tym roku…

9 marca – 11 uczniów naszych szkół ( w tym 4 reprezentantów  Liturgicznej Służby Ołtarza), przygotowanych przez panie katechetki Renatę Ciesielską oraz Magdalenę Szatkowską  wzięło udział w etapie rejonowym konkursu biblijnego ze znajomości Księgi Wyjścia, który odbył się w Rumi.

Przed wyjazdem uczestnicy konkursu zostali pobłogosławieni i objęci przez ks. Łukasza modlitwą o światło Ducha Świętego podczas zmagania się z zadaniami konkursowymi.

Wyniki konkursu poznamy dopiero za tydzień, ale już dzisiaj dziękujemy wszystkim za pracę i trud włożony w przygotowanie się do konkursu oraz życzymy wielu dalszych sukcesów i motywacji w poznawaniu Pisma Świętego, godnego reprezentowania naszej parafii.

Zdjęcia z tego wydarzenia możemy znaleźć w GALERII

Przyjmijcie z pokorą każde cierpienie, wierząc, że jest ono potrzebne.

Mikołaj Gogol