Wrażliwi na wezwanie Jezusa nawołujące do nawrócenia, pragniemy stawać się autentyczni poprzez zdejmowanie masek, jakie każdy z nas świadomie lub nie przybiera każdego dnia. Dlatego też młodzież trzecich klas gimnazjalnych ze szkół w Kielnie i Karczemkach, przygotowujący się do sakramentu bierzmowania pod opieką ks. Łukasza oraz pań katechetek Bożeny Kalkowskiej i Magdaleny Szatkowskiej, w piątek 16 marca przygotowali i poprowadzili nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
Serdecznie dziękujemy młodzieży za przygotowanie pięknych rozważań, dla większości z nas był to czas zadumy i wzruszenia.
Dziękujmy również Klaudii Ptak za wykonanie zdjęć. Możemy je znaleźć w galerii.