MŁODZIEŻOWA DROGA KRZYŻOWA

16 marca 2018

Wrażliwi na wezwanie Jezusa nawołujące do nawrócenia, pragniemy stawać się autentyczni poprzez zdejmowanie masek, jakie każdy z nas świadomie lub nie przybiera każdego dnia. Dlatego też młodzież trzecich klas gimnazjalnych ze szkół w Kielnie i Karczemkach,  przygotowujący się do sakramentu bierzmowania pod opieką ks. Łukasza oraz pań katechetek Bożeny Kalkowskiej i Magdaleny Szatkowskiej, w piątek 16 marca przygotowali i poprowadzili nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

Serdecznie dziękujemy młodzieży za przygotowanie pięknych rozważań, dla większości z nas był to czas zadumy i wzruszenia.

Dziękujmy również  Klaudii Ptak za wykonanie zdjęć. Możemy je znaleźć w galerii.

Szukający Pana znajdą Go, a znalazłszy Go, będą Go chwalić.

św. Augustyn

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
104 0.048427104949951