Niedziela Miłosierdzia Bożego w Watykanie

8 kwietnia 2018

Naszego wikariusza, ks. Łukasza Białka, który aktualnie prowadzi w Rzymie rekolekcje dla małżonków Domowego Kościoła, spotkało dzisiaj ogromne wyróżnienie. Dzięki uprzejmości jałmużnika papieskiego, ks. abpa Konrada Krajewskiego, został zaproszony do koncelebrowania Mszy świętej, sprawowanej pod przewodnictwem papieża Franciszka. Msza święta była sprawowana na Placu świętego Piotra z okazji Święta Bożego Miłosierdzia.

Oto Ten przeznaczony jest na upadek i na powstanie wielu w Izraelu i na znak, któremu sprzeciwiać się będą. A Twoją duszę miecz przeniknie, aby na jaw wyszły zamysły serc wielu.

Łk 2,33-35