BIERZMOWANIE W NASZEJ PARAFII

23 kwietnia 2018

W poniedziałek 23.04.2018 roku, w dzień patronalny św. Wojciecha w naszej parafii miały miejsce ważne wydarzenia: przeżywaliśmy odpust parafialny oraz Bierzmowanie. Podczas uroczystej Mszy św. o godz. 18.00 - 68 młodych ludzi przyjęło Sakrament Bierzmowania, pełnię darów Ducha Świętego. Sakramentu udzielił ks. bp Wiesław Szlachetka.

Gratulujemy wytrwałym, którzy przeszli drogę rocznego przygotowania. Nasza parafia bardzo liczy na Was młodzi przyjaciele, na Wasz entuzjazm i młodzieńczą radość. Życie parafialne bez młodzieży jest zbyt spokojne i trochę brakuje w nim Waszej radości. Niech Was Pan błogosławi i niech Was strzeże…

Rodzice nowo bierzmowanych ofiarowali w darze dla parafii nowe obrusy i świece ołtarzowe oraz odnowili osiem wyzłoconych lichtarzy za co składamy serdeczne Bóg zapłać!

Z nadzieją jest jak ze słońcem: jeżeli podążamy w jej kierunku, ona pozostawia za nami cień naszych ciężarów.

Samuel Smiles