Błogosławieństwo medalików dzieci komunijnych

6 maja 2018

W niedzielę 6 maja, po Mszy św. o godz. 12.30, dzieciom, które przygotowują się do I Komunii świętej w naszej parafii, zostały pobłogosławione medaliki, krzyżyki, które mają być pamiątką tego szczególnego czasu w ich życiu.

Ksiądz Łukasz pobłogosławił medaliki, a rodzice uroczyście wręczyli je dzieciom, aby były dla nich drogowskazem na drodze życia.

Medalik przypomina nam o ciągłej obecności Maryi w naszym życiu i jest świadectwem naszej czci i miłości ku Matce Bożej.

Dziękujemy Klaudii Ptak za fotorelację z dzisiejszego wydarzenia, która dostępna jest w galerii.

Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać.

Cyceron