DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ PARAFII

1 czerwca 2018

1 czerwca na całym świecie dzieci mają swoje święto. W naszej parafii  to również był niezwykły dzień.  Po Mszy św. o godz. 18.00  wszystkie dzieci zostały zaproszone przez ks. Łukasza do salki  na plebani. Tam czekała na  nich niezwykła niespodzianka, którą był ogromny, bo ważący przeszło 11 kg tort bezowo-lodowy.

Niezwykła niespodzianka spodobała się dzieciom, które od razu zabrały się do degustacji. Po zadowolonych minach można śmiało powiedzieć, że słodki upominek przypadł wszystkim do gustu.

Tortu starczyło dla wszystkich dzieci, były dokładki oraz niewielkie „okruszki” dostały się rodzicom.

Kto był ten wie, że tort rozpływał się w ustach, a kto nie był, niech żałuje.

Zapraszamy do galerii.

Przyjmijcie z pokorą każde cierpienie, wierząc, że jest ono potrzebne.

Mikołaj Gogol