JESTEŚ? JESTEM!

3 czerwca 2018

JESTEM – to hasło 2 czerwca rozbrzmiewało na Polach Lednickich niejednokrotnie i można śmiało powiedzieć, że dzięki entuzjazmowi 100 tysięcy młodych ludzi było słyszane w każdym zakątku naszego kraju. Tego dnia na Lednicy nie mogło zabraknąć przedstawicieli naszej parafii, dlatego od samego rana zwarci i gotowi wyruszyliśmy wraz z ks. Łukaszem i p. katechetką Magdaleną Szatkowską  na XXII już spotkanie młodych na Polach Lednickich. Co roku przybywa nas coraz więcej, dzięki czemu Lednica kwitnie i promienieje. Pierwsza sobota czerwca pozwala młodym ludziom bardziej poznać i zbliżyć się do Pana Boga, a także pozyskać nowe przyjaźnie z rówieśnikami z całego kraju.

Śpiewy, tańce, jedność i miłość ludzi, którzy przyjeżdżają ażeby spędzić czas z Bogiem jest niesamowita. Na palcach jednej ręki nie możemy zliczyć uśmiechów, przybitych piątek czy „przytulasów” jakie można było otrzymać na każdym kroku.

Jeśli odważysz się pojechać raz, to uwierz zakochasz się w tym miejscu bezgranicznie.

Już czekamy na przyszły rok i zaczynamy odliczanie do kolejnego spotkania - 1 czerwca 2019.

Zapraszamy do galerii.

Przyjmijcie z pokorą każde cierpienie, wierząc, że jest ono potrzebne.

Mikołaj Gogol