ROCZNICA I KOMUNII ŚWIĘTEJ

10 czerwca 2018

W niedzielę 10 czerwca w naszej parafii podczas Mszy świętej o godz. 12.30 dzieci z klas czwartych obchodziły rocznicę pierwszej Komunii Świętej. Był to czas dziękczynienia za możliwość uczestniczenia w pełni w Eucharystii.

Wszystkim dzieciom obchodzącym rocznicę przyjęcia Pierwszej Komunii Św. życzymy wytrwałości w podążaniu drogą za Panem Jezusem!

Zapraszamy do galerii.

Oto Ten przeznaczony jest na upadek i na powstanie wielu w Izraelu i na znak, któremu sprzeciwiać się będą. A Twoją duszę miecz przeniknie, aby na jaw wyszły zamysły serc wielu.

Łk 2,33-35