Piknik Służby Liturgicznej

21 czerwca 2018

Ministranci i lektorzy naszej parafii postanowili, wraz ze swoim opiekunem ks. Łukaszem, zorganizować spotkanie przy ognisku. Oprócz pieczenia kiełbasek nie zabrakło też innych atrakcji. Była gra w siatkówkę, przejazd małą bryczką, huśtawki, karuzela, hamak, jazda na rowerze, rozmowy, żarty, a na koniec zabawa w chowanego.

Piknnik z ogniskiem i zabawą to dobre podsumowanie rocznej działalności, która była w tym roku intensywana. Choć od służby przy ołtarzu Pana nie ma wakacji (ministranci, służą przez cały rok), to takie spotkanie, jak nasze przy ognisku, jest świetnym wstępem do rozpoczętego czasu letniego wypoczynku!

Króluj nam Chryste!

P.s. Dziękujemy pani sołtys, Wiesławie Weznel, za gościnne przyjęcie w ośrodku nauki jazdy konnej Stajnia "Ania".

Zapraszamy do obejrzeniazdjęć z tego wydarzenia w "galerii".

Gdy modlisz się żarliwie, twoje serce i serce Boga stają się jak dwa kawałki wosku, które stapiają się ze sobą!

Jan Maria Vianney