NOWI ASPIRANCI

30 września 2018

Służba Liturgiczna naszej parafii powiększyła się o trzech nowych aspirantów: Mateusza, Jakuba i Oliwiera. Choć należy pamiętać, że w sumie jest ich czterech, ponieważ jeszcze jeden z nich, Wiktor, został przyjęty przed wakacjami.

Nowi chłopcy, których widzimy na zdjęciu, zostali przyjęci do posługi przy ołtarzu w czasie uroczystej Mszy Świętej, w niedzielę, 30 września, o godz. 12.30. Nowo przyjętych kandydatów polecamy Waszej modlitwie oraz życzymy aspirantom jak najwięcej gorliwości w pełnieniu swojej posługi.

Dziękujemy także rodzicom, którzy wspierają tych młodych chłopców w ich rozwoju.

Zapraszamy do galerii.

Po zimie idzie wiosna, po smutku - pogoda.

przysłowie łacińskie