RÓB TO CO KOCHASZ - spotkanie z Arkadio

19 października 2018

 W dniu 19.10.2018 roku młodzież naszej parafii uczestniczyła w niecodziennym wydarzeniu jakim był koncert  profilaktyczno – artystyczno – ewangelizacyjny pt. „Rób to co kochasz”. Jest to autorski program Arkadiusza Zbozienia – „ARKADIO”, rapera, freestylowca z Nowego Sącza,  który  na własnej skórze doświadczył, co to znaczy sięgnąć samego dna.

Spotkanie „Rób to co kochasz” było wyjątkowym doświadczeniem dla naszej młodzieży. Raper  w ciekawy i przemyślany sposób pokazał jak wejść na drogę życia pasją i talentami, robić w życiu to co się naprawdę kocha i  dzięki temu fascynować się każdym dniem. Arkadio ukazał również sposoby, w których możemy stanąć w prawdzie ze sobą, po to by podnieść poczucie własnej wartości, koncentrując się na tym co się nam udaje, na naszych sukcesach i talentach, lecz także mając świadomość własnych słabości i lęków.

Wierzymy, że spotkanie zmotywuje naszą młodzież do głębokiej refleksji i ufności, że wszystko jest możliwe dla kogoś, kto tylko chce być dobrym, wartościowym człowiekiem.

Kilka zdjęć ze spotkania znajdziemy w galerii.

Szukający Pana znajdą Go, a znalazłszy Go, będą Go chwalić.

św. Augustyn

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
104 0.048741817474365