PIELGRZYMKA SŁUŻBY LITURGICZNEJ

21 października 2018

W sobotę 20 października ministranci i lektorzy z naszej parafii uczestniczyli w XIII PIELGRZYMCE SŁUŻBY LITURGICZNEJ Archidiecezji Gdańskiej.

Wizyta w Gdańskim Seminarium Duchownym, spotkanie z raperem Arkadio i Msza św. Tak wyglądał program tegorocznej pielgrzymki.

Było to spotkanie łączące wszystkich ministrantów i lektorów z naszej Archidiecezji.

Dziękujemy wszystkim ministrantom i lektorom za wierną służbę Panu Jezusowi i Jego Kościołowi!

Króluj nam Chryste!

Zdjęcia z tego wydarzenia możemy znaleźć w galerii.

Szukający Pana znajdą Go, a znalazłszy Go, będą Go chwalić.

św. Augustyn

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
104 0.047993183135986