W sobotę 20 października ministranci i lektorzy z naszej parafii uczestniczyli w XIII PIELGRZYMCE SŁUŻBY LITURGICZNEJ Archidiecezji Gdańskiej.
Wizyta w Gdańskim Seminarium Duchownym, spotkanie z raperem Arkadio i Msza św. Tak wyglądał program tegorocznej pielgrzymki.
Było to spotkanie łączące wszystkich ministrantów i lektorów z naszej Archidiecezji.
Dziękujemy wszystkim ministrantom i lektorom za wierną służbę Panu Jezusowi i Jego Kościołowi!
Króluj nam Chryste!
Zdjęcia z tego wydarzenia możemy znaleźć w galerii.