Zapraszamy do wzięcia udziału w akcjach zaplanowanych na tegoroczny Adwent w naszej parafii:
1. „Oto stoję u drzwi i kołaczę”.
W ramach Mszy świętych roratnich chcemy losować figurkę Dzieciątka Jezus, która będzie wędrować po naszych domach i stwarzać w nich okazję do rodzinnej modlitwy o dobrze przeżycie świąt Narodzenia Pańskiego. Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu figurki będzie wykonanie przez dziecko papierowego serduszka z zapisanym na nim dobrym uczynkiem.

