1 grudnia 2018 r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie Adwentu w naszej wspólnocie parafialnej.
Wieczorną liturgię Mszy świętej poprzedziło pobłogosławienie wieńca adwentowego i zapalenie na nim pierwszej świecy. Trzymając płonące świece zaśpiewwaliśmy na cześć przychodzącego Chrystusa uroczystą pieśń "Radosna Światłości".
Zdjęcia z wydarzenia można znaleźć w galerii.