W I Niedzielę Adwentu, podczas Mszy św. o 10.30 nasza wspólnota parafialna wzbogaciła się o czterech NOWYCH MINISTRANTÓW i jednego ASPIRANTA.
NOWO USTANOWIONYM MINISTRANTOM ŻYCZYMY BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA, ZAPAŁU
I RADOŚCI Z WYKONYWANYCH CZYNNOŚCI PRZY CHRYSTUSOWYM OŁTARZU.
Zapraszamy do galerii.