WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

6 grudnia 2018

6 grudnia po Mszy św. roratniej do kieleńskiego  kościoła  zawitał specjalny gość. Był to św. Mikołaj biskup, który wraz z ochroną i aniołkami przyszedł wręczyć dzieciom słodkie upominki.

Św. Mikołaj, jak na prawdziwego biskupa przystało, przybył ubrany w czerwony ornat oraz mitrę. Jego broda oraz pastorał  dodawały mu powagi i dostojności.

Na początku spotkania dzieci powitały św. Mikołaja radosnym śpiewem.

Szybko okazało się jednak, że biskup Mikołaj ma wielką ochotę na to, by porozmawiać ze wszystkimi dziećmi. I tak każdy  parafianin, który podchodził po prezent do naszego gościa mógł zamienić z nim kilka słów.

Przed odejściem szacowny gość poprosił o wspólne zdjęcie i ruszył w powrotną drogę do nieba.

Z całego serca dziękujemy za wielkie dzieła, które są tak ważne i radują dziecięce serca.

Dziękujemy dzieciom oraz Wspólnocie Młodzieżowej "JESTEM" za przygotowanie orszaku świętego Mikołaja.

Zdjęcia z tego wydarzenia możemy znaleźć w galerii.

Szukający Pana znajdą Go, a znalazłszy Go, będą Go chwalić.

św. Augustyn

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
104 0.048686981201172