6 grudnia po Mszy św. roratniej do kieleńskiego kościoła zawitał specjalny gość. Był to św. Mikołaj biskup, który wraz z ochroną i aniołkami przyszedł wręczyć dzieciom słodkie upominki.
Św. Mikołaj, jak na prawdziwego biskupa przystało, przybył ubrany w czerwony ornat oraz mitrę. Jego broda oraz pastorał dodawały mu powagi i dostojności.
Na początku spotkania dzieci powitały św. Mikołaja radosnym śpiewem.
Szybko okazało się jednak, że biskup Mikołaj ma wielką ochotę na to, by porozmawiać ze wszystkimi dziećmi. I tak każdy parafianin, który podchodził po prezent do naszego gościa mógł zamienić z nim kilka słów.
Przed odejściem szacowny gość poprosił o wspólne zdjęcie i ruszył w powrotną drogę do nieba.
Z całego serca dziękujemy za wielkie dzieła, które są tak ważne i radują dziecięce serca.
Dziękujemy dzieciom oraz Wspólnocie Młodzieżowej "JESTEM" za przygotowanie orszaku świętego Mikołaja.
Zdjęcia z tego wydarzenia możemy znaleźć w galerii.