W ostatnim tygodniu przed Świętami Bożego Narodzenia odbyła się kolęda, czyli wizyta duszpasterska księdza w przedszkolu. We wspólnej modlitwie wzięły udział dzieci, pracownicy oraz dyrekcja przedszkola „Wesoła Kraina” w Kielnie.
Po uroczystym błogosławieństwie i pokropieniu wodą święconą, wszyscy uczestniczyli w części artystycznej, którą przygotowały dzieci pod okiem swoich wychowawców.
Dziękujemy za to ważne spotkanie, które było okazją uwielbienia Nowonarodzonego Jezusa, a także miłym akcentem integracyjnym.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.