W niedzielę, 23 grudnia odbyło się spotkanie wigilijno- opłatkowe scholi „Barka JPII”. Spotkanie to było doskonałą okazją do chwili refleksji nad istotą Świąt Bożego Narodzenia. Natłok obowiązków i pośpiech często doprowadza do tego, że nie dostrzegamy co jest ważne.
To piękne dzielenie się Chlebem Pańskim ubogacone było wspólnym śpiewaniem kolęd, wzajemnymi życzeniami oraz wspólną troską, by wiara w naszej codzienności "przenosiła góry", nadzieja otwierała niebo, a miłość prowadziła ku szczęściu.
Fotorelację z tego spotkania znajdziemy w galerii.