Pasterka w naszej parafii

25 grudnia 2018

W noc wigilijną o godz. 24.00 w naszym kościele parafialnym w łączności z całym Kościołem Powszechnym, rozpoczęliśmy uroczystą Mszą Świętą zwaną Pasterką świętowanie Uroczystości Narodzenia Pańskiego.

We Mszy Świętej uczestniczyło bardzo wiele osób, chcących jak pasterze pokłonić się w tę świętą Noc Nowonarodzonemu Jezusowi. Uroczystej Pasterce przewodniczył Ksiądz Proboszcz Franciszek Rompa,  a homilię  wygłosił ks. Łukasz Białk.

Zapraszamy do galerii.

Gdzie jest oczyszczenie, tam też jest i oświecenie.

św. Grzegorz z Nazjanzu

94 0.1929669380188