W noc wigilijną o godz. 24.00 w naszym kościele parafialnym w łączności z całym Kościołem Powszechnym, rozpoczęliśmy uroczystą Mszą Świętą zwaną Pasterką świętowanie Uroczystości Narodzenia Pańskiego.
We Mszy Świętej uczestniczyło bardzo wiele osób, chcących jak pasterze pokłonić się w tę świętą Noc Nowonarodzonemu Jezusowi. Uroczystej Pasterce przewodniczył Ksiądz Proboszcz Franciszek Rompa, a homilię wygłosił ks. Łukasz Białk.
Zapraszamy do galerii.