KRÓLOWIE PRZYBYLI DO NASZEJ KIELEŃSKIEJ STAJENKI

6 stycznia 2019

6 stycznia 2019r. już po raz drugi nasza parafialna wspólnota radowała się z narodzenia Pana Jezusa idąc za Orszakiem Trzech Króli, by oddać pokłon maleńkiemu Jezusowi.

Msza święta  o godzinie 12:30,  rozpoczęła się uroczystą procesją dookoła kościoła - ministranci, lektorzy, trzej królowie celebrans oraz dzieci i odważni parafianie w koronach, które zostały przygotowane dla wszystkich uczestników Mszy Świętej.

Wraz z Trzema Królami, którzy pochodzą z różnych stron świata wyruszyliśmy w drogę, aby zanieść do Stajenki nasze pragnienia odnowy oblicza Ziemi, odnowy oblicza naszej Ojczyzny oraz odnowy serca każdego z nas.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom II Orszaku Trzech Króli w naszej parafii oraz tym, którzy pomogli go zorganizować.

Fotorelację z tego wydarzenia znajdziemy w galerii.

Dzieci są pomostem wiodącym do nieba.

przysłowie perskie