Drogę Krzyżową, która odbywała się w naszej parafii w piątek, 22 marca, przygotowała i poprowadziła Wspólnota Młodzieżowa „JESTEM”. Modląc się z młodzieżą i za młodzież prosiliśmy Pana Jezusa, aby młodzi ludzie z radością odnaleźli swoje miejsce w Kościele i byli jego żywą częścią.
Dziękujemy młodzieży z naszej parafialnej Wspólnoty „JESTEM” i zapraszamy do galerii z tego wydarzenia.