PODSUMOWANIE ZDRAPKI WIELKOPOSTNEJ 2019 r.

28 kwietnia 2019

Kochani internauci: Parafianie, Goście, Zdrapokowicze!

W miniony Poniedziałek Wielkanocny zakończyła się nasza akcja duszpasterska pt „Zdrapka Wielkopostna 2019” przebiegająca pod hasłem „Każdego dnia żyj w mocy Bożego Ducha”.

Było to wielkie i ważne wydarzenie, które zaangażowało tak wielu z nas przez okres ponad czterdziestu dni. W naszych najśmielszych przypuszczeniach nie oczekiwaliśmy, że akcja ta rozciągnie się na tak dużą skalę!

Jesteśmy wdzięczni każdej i każdemu z Was za codzienną wirtualną obecność oraz zaangażowanie, które pozwoliło głębiej i owocniej przeżyć czas Wielkiego Postu, Wielkiego Tygodnia oraz Triduum Paschalnego.

Przekonaliśmy się jak ważnym narzędziem ewangelizacyjnym oraz jednoczącym może być przestrzeń Internetu.

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim, którzy razem z nami stworzyli tę wyjątkową przestrzeń budowania i pomnażania dobra! Dziękujemy za lajki, komentarze, nadesłane zdjęcia, szczere świadectwa i każdy przejaw życzliwości.

Dziękując, dedykujemy Wam wszystkim Kochani słowa, które stały się centrum naszej Zdrapkowej planszy:

„CIESZCIE SIĘ I RADUJCIE, ALBOWIEM WASZA NAGRODA WIELKA JEST W NIEBIE!” (Mt 5, 12).

Na koniec prezentujemy filmik, który jest skrótem przeżywanego w naszej Parafii Triduum Paschalnego – to właśnie do tych wydarzeń przygotowywał nas „Zdrapkowy” kalendarza zadań!

Błogosławionego przeżywania Czasu Wielkanocnego! +

Dobrze, że jesteście!

Szukający Pana znajdą Go, a znalazłszy Go, będą Go chwalić.

św. Augustyn

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
104 0.047024011611938