Kochani internauci: Parafianie, Goście, Zdrapokowicze!
W miniony Poniedziałek Wielkanocny zakończyła się nasza akcja duszpasterska pt „Zdrapka Wielkopostna 2019” przebiegająca pod hasłem „Każdego dnia żyj w mocy Bożego Ducha”.
Było to wielkie i ważne wydarzenie, które zaangażowało tak wielu z nas przez okres ponad czterdziestu dni. W naszych najśmielszych przypuszczeniach nie oczekiwaliśmy, że akcja ta rozciągnie się na tak dużą skalę!
Jesteśmy wdzięczni każdej i każdemu z Was za codzienną wirtualną obecność oraz zaangażowanie, które pozwoliło głębiej i owocniej przeżyć czas Wielkiego Postu, Wielkiego Tygodnia oraz Triduum Paschalnego.
Przekonaliśmy się jak ważnym narzędziem ewangelizacyjnym oraz jednoczącym może być przestrzeń Internetu.
Dziękujemy i gratulujemy wszystkim, którzy razem z nami stworzyli tę wyjątkową przestrzeń budowania i pomnażania dobra! Dziękujemy za lajki, komentarze, nadesłane zdjęcia, szczere świadectwa i każdy przejaw życzliwości.
Dziękując, dedykujemy Wam wszystkim Kochani słowa, które stały się centrum naszej Zdrapkowej planszy:
„CIESZCIE SIĘ I RADUJCIE, ALBOWIEM WASZA NAGRODA WIELKA JEST W NIEBIE!” (Mt 5, 12).
Na koniec prezentujemy filmik, który jest skrótem przeżywanego w naszej Parafii Triduum Paschalnego – to właśnie do tych wydarzeń przygotowywał nas „Zdrapkowy” kalendarza zadań!
Błogosławionego przeżywania Czasu Wielkanocnego! +
Dobrze, że jesteście!