4 lata temu , w Niedzielę Miłosierdzia Bożego , powstała parafialna Schola ,BARKA JPII , prowadzona i działająca charytatywnie. Podczas tegorocznego Wielkopostnego Koncertu Scholi, zorganizowano zbiórkę pieniędzy na jej wyjazd do Morąga i uczestnictwo w Festiwalu Piosenki Religijnej W HOLDZIE ŚW. JANOWI PAWŁOWI II . Tam nasza Schola " BARKA JPII " zdobyła I miejsce !!!
Schola , Rodzice i Instruktorzy dziękują wszystkim darczyńcom za wsparcie finansowe na pokrycie kosztów wynajęcia busa , za wsparcie duchowe i modlitwę, a gminie Szemud za użyczenie 2-go busa.
WSZYSTKIM -WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ !!!
W "GALERII" mała fotorelacja z wyjazdu do Morąga i okolic"