Wyjazd Scholi Barka JP II do Mrągowa

11 maja 2019

4 lata temu , w Niedzielę Miłosierdzia Bożego , powstała parafialna Schola ,BARKA JPII , prowadzona i działająca charytatywnie. Podczas tegorocznego Wielkopostnego Koncertu Scholi, zorganizowano zbiórkę pieniędzy na jej wyjazd do Morąga i uczestnictwo Festiwalu Piosenki Religijnej W HOLDZIE ŚW. JANOWI PAWŁOWI II . Tam nasza Schola " BARKA JPII " zdobyła  I  miejsce !!!
 
 Schola , Rodzice i Instruktorzy dziękują wszystkim darczyńcom za wsparcie finansowe na pokrycie kosztów wynajęcia busa ,  za wsparcie duchowe i modlitwę, a gminie Szemud za użyczenie 2-go busa.
                                                                                                                               
 WSZYSTKIM -WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ !!!  
 
    W "GALERII" mała fotorelacja z wyjazdu do Morąga i okolic"

Szukający Pana znajdą Go, a znalazłszy Go, będą Go chwalić.

św. Augustyn

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
104 0.057513952255249