Majówka Wspólnoty Młodzieżowej JESTEM

12 maja 2019

W dniach 3-5 maja Wspólnota Młodzieżowa „JESTEM” uczestniczyła w wyjeździe majówkowym. Miejscem naszego stałego pobytu był dom zakonny Sióstr Misjonarek Krwi Chrystusa w Swarzewie. Tam mieszkaliśmy, jak to określił ks. Łukasz, razem z Panem Jezusem pod jednym dachem.

Ze Swarzewa wyjeżdżaliśmy na spacery i zwiedzanie do Pucka, Władysławowa, Helu. Mieliśmy okazję nawet zmierzyć się z nieco dłuższym odcinkiem spacerowym z Helu do Juraty.

Czas majówki to zarówno czas radości, bycia razem, integracji, zabawy, ale to też czas formacji i modlitwy, która zbliża do Boga i innych ludzi.

Dziękujemy Panu Bogu i Matce Najświętszej za te wspaniały czas!

Zapraszamy do galerii.

Szukający Pana znajdą Go, a znalazłszy Go, będą Go chwalić.

św. Augustyn

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
104 0.046818017959595