Wyjazd do Lednicy

24 maja 2019

Już za tydzień, 1 czerwca,  młodzież z naszej parafii weźmie udział w XXIII Spotkaniu Młodych w Lednicy.

Młodzieży, która zapisała się na spotkanie lednickie przypominamy, że wyjazd jest w sobotę 1 czerwca o gdz. 5.00. Powrót w niedzielę 2 czerwca ok. godz. 6.

NABOŻEŃSTWO trwa wiele godzin i odbywa się pod gołym niebem. WARTO ZABRAĆ:

  • coś do siedzenia (KOC, KARIMATA)
  • wygodne buty,
  • ciepłą odzież (ubrać się „na cebulkę”!)
  • płaszcz przeciwdeszczowy.
  • folię NRC (mieści się w kieszeni, można go bez problemu kupić w każdej aptece, a świetnie ochroni przed słońcem, a w nocy przed przemarznięciem, może z powodzeniem zastąpić śpiwór).

PAMIĘTAJCIE również o:

  • nakryciu głowy,
  • wodzie i jedzeniu (będzie możliwość zakupu ciepłego posiłku na Polach Lednickich)
  • zabraniu przyjmowanych codziennie leków, szczególnie dotyczy to osób narażonych na reakcje alergiczne (najbardziej dokuczliwe alergeny na polu to wszelkie pyłki roślin, także bardzo duża ilość kurzu)

Zapraszamy do zapoznania się z programem spotkania. 

Spot XXII Spotkania Młodych -Lednica 2019

Szukający Pana znajdą Go, a znalazłszy Go, będą Go chwalić.

św. Augustyn

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
104 0.070657968521118