POWITANIE PIELGRZYMKI OLIWSKIEJ

31 maja 2019

W święto Nawiedzienia Najświętszej Maryi Panny, 31 maja 2019 r., około godz. 15:00 gościliśmy w naszej parafii pielgrzymów, którzy z Gdańska Oliwy zdążali do Sanktuarium Maryjnego oraz Sanktuarium Męki Pańskiej w Wejherowie.

Piegrzymka Oliwska powędrowała na Kalwarię Wejherowską już po raz 331. Jej przewodnikiem i duchowym opiekunem był ks. Adam Jeszka, wikariusz katerdy w Oliwie oraz wykładowca filozofii w Gdańskim Seminarium Duchownym. 

Niech Maryja prowadzi oliwskich piegrzymów do spotkania z Jezusem Chrystusem nie tylko w czasie pielgrzymki ale również na drogach życia!

 Kilka zdjęć w galerii.

Szukający Pana znajdą Go, a znalazłszy Go, będą Go chwalić.

św. Augustyn

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
104 0.04889702796936