W święto Nawiedzienia Najświętszej Maryi Panny, 31 maja 2019 r., około godz. 15:00 gościliśmy w naszej parafii pielgrzymów, którzy z Gdańska Oliwy zdążali do Sanktuarium Maryjnego oraz Sanktuarium Męki Pańskiej w Wejherowie.
Piegrzymka Oliwska powędrowała na Kalwarię Wejherowską już po raz 331. Jej przewodnikiem i duchowym opiekunem był ks. Adam Jeszka, wikariusz katerdy w Oliwie oraz wykładowca filozofii w Gdańskim Seminarium Duchownym.
Niech Maryja prowadzi oliwskich piegrzymów do spotkania z Jezusem Chrystusem nie tylko w czasie pielgrzymki ale również na drogach życia!
Kilka zdjęć w galerii.