W sobotę 1 czerwca 2019 r., odbywała się piesza pielgrzymka naszej parafii do Wejherowa. Okazją podjęcia pielgrzymki była Uroczystość Odpustu Wniebowstąpienia Pańskiego.
Wraz z parafianami z Koleczkowa utworzyliśmy grupę 234 pielgrzymów, których jednoczyła wspólna modlitwa, śpiew oraz wzajemna życzliwość.
Naszemu pielgrzymowaniu towarzyszyła nie tylko dobra atmosfera ale również wspaniała pogoda, która potęgowała radość bycia razem.
Zapraszamy do galerii.