W dniu 2 czerwca 2019 r. uczestniczyliśmy jako Parafia w uroczystościach odpustowych ku czci Wniebowstąpienia Pańskiego na Kalwarii Wejherowskiej.
Bezpośrednio po zakończeniu Mszy Świętej sprawowanej o godz. 10:00 wyruszyliśmy w drogę powrotną do Kielna. Dopisała nam jeszcze lepsza pogoda niż poprzedniego dnia, dlatego wspólne piegrzymowanie cieszyło każdego z uczestników.
"Oby Pan Jezus i Maryja - Jego Matka z miłością wejżeli na każde, nawet najmniejsze dobro, które udało nam się spełnić w tych dwóch pięknych dniach wspólnego pielgrzymownia" - powiedział ks. Łukasz Białk, duchowy przewodnik pielgrzymki.
Najserdeczniej dziękujemy wszystkim: parafianom i gościom za czas wspólnego pielgrzymowania!
Zdjęcia z tego wydarzenia można znaleźć w galerii.