ODPUST WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO NA KALWARII WEJHEROWSKIEJ

2 czerwca 2019

W dniu 2 czerwca 2019 r. uczestniczyliśmy jako Parafia w uroczystościach odpustowych ku czci Wniebowstąpienia Pańskiego na Kalwarii Wejherowskiej.

Bezpośrednio po zakończeniu Mszy Świętej sprawowanej o godz. 10:00 wyruszyliśmy w drogę powrotną do Kielna. Dopisała nam jeszcze lepsza pogoda niż poprzedniego dnia, dlatego wspólne piegrzymowanie cieszyło każdego z uczestników.

"Oby Pan Jezus i Maryja - Jego Matka z miłością wejżeli na każde, nawet najmniejsze dobro, które udało nam się spełnić w tych dwóch pięknych dniach wspólnego pielgrzymownia" - powiedział ks. Łukasz Białk, duchowy przewodnik pielgrzymki.

 Najserdeczniej dziękujemy wszystkim: parafianom i gościom za czas wspólnego pielgrzymowania!

 Zdjęcia z tego wydarzenia można znaleźć w galerii.

Szukający Pana znajdą Go, a znalazłszy Go, będą Go chwalić.

św. Augustyn

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
104 0.049253940582275