KS. DR ŁUKASZ BIAŁK ADIUNKTEM NA UKSW

5 września 2019

Z radością pragniemy poinformować, że ks. dr Łukasz Białk otrzymał stanowisko adiunkta w Katedrze Mistyki Chrześcijańskiej na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

To ważne wyróżnienie jest wynikiem nie tylko zwycięstwa w ogólnopolskim konkursie na to stanowisko lecz również docenieniem naukowo-dydaktycznych działań, które ks. Łukasz podejmuje zarówno na UKSW w Warszawie, jak też w Gdańskim Seminarium Duchownym oraz Gdańskim Archidiecezjalnym Kolegium Teologicznym w Gdyni.

SOLI DEO HONOR ET GLORIA !

Wiara pozwala nam pojąć, że istnieje coś niepojętego.

św. Anzelmz Canterbury

93 0.14806795120239