Z radością pragniemy poinformować, że ks. dr Łukasz Białk otrzymał stanowisko adiunkta w Katedrze Mistyki Chrześcijańskiej na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.
To ważne wyróżnienie jest wynikiem nie tylko zwycięstwa w ogólnopolskim konkursie na to stanowisko lecz również docenieniem naukowo-dydaktycznych działań, które ks. Łukasz podejmuje zarówno na UKSW w Warszawie, jak też w Gdańskim Seminarium Duchownym oraz Gdańskim Archidiecezjalnym Kolegium Teologicznym w Gdyni.
SOLI DEO HONOR ET GLORIA !
